English version
Nasz album
ANALOG | oficjalna strona zespołu
IntroNewsyO nasPiosenkiZdjęciaPrasaNagrodyKoncertyPatroni i sponsorzy
CzatForumKsięga gościDla WyjątkowychKontaktLinkiSklep
news Analogowe Newsy
Archiwum newsów

Kanał RSS


O nas Piosenki Galeria Koncerty
O nas Piosenki Galeria KoncertyLIMITOWANA
EDYCJA SPECJALNA
"ULICA WOLNOŚĆ" + DVD

04.03.2007
Dawno się nie odzywaliśmy. Powodem tego newsa jest postanowienie, że okrajamy naszą stronę z części interaktywnych.

Jako, że Analog zagrał ostatni koncert w Białymstoku, 27 sierpnia 2006 roku i od tego czasu na drodze rozwoju nic się nie wydarzyło, sen przerodził się w śpiączkę.

Dziękujemy Wam za to, że byliście z nami. Życzymy Wam zdrowia i wytrwałości, miłości i mądrości. No i twórzcie dalej swoją "analogię"... a może krainę o innej nazwie.

Naśladując myślicieli i mędrców można zredagować takie pytanie:
- Czy to, co było, nadal istnieje?
0dpowiedź:
- Tak, bo istnieje w naszych myślach. A to, co istnieje w naszych myślach, TO JEST.

Ściskamy Was mocno
analogi

23.12.2006
Wszystkim słuchaczom Analogu i odwiedzającym naszą stronę życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt oraz wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku 2007.
(obbie)

05.10.2006
Witajcie. Tak, macie rację, że nie wypada tak długo milczeć, kiedy zespołu ni widu ni słychu. Otóż zespół Analog zasnął. Brakuje energii. Każdy z członków zespołu coś "dłubie", nad czymś pracuje. Paweł jest basistą w zespole SOTE, komponuje muzę do gier komputerowych, a niedługo będzie można zobaczyć go i usłyszeć w zespole KARMA, gdzie skomponował piosenki i jest producentem nadchodzącej płyty, no i basistą, rzecz jasna. Radek nadal naucza gry na gitarze, niedługo wyjdzie Jego książka, gdzie
pokazuje i opisuje tajniki gry na tym instrumencie. Poza tym stworzył własny zespół. Vłodi jest członkiem zespołu BELIEVE, SOTE i zaangażowany jest jeszcze w parę projektów. Monika zaangażowała się w projekt "Wiolonczele z miasta i Monika" oraz pracuje w teatrze i dubbingu. Będziemy was informować co się z nami dzieje. A jeśli Analog się obudzi, to z pewnością zrobimy to z hukiem.
Pozdrawiamy was ciepło!
analogi

28.08.2006
Jak zazwyczaj, ale nie mniej gorąco, dziękujemy Wam za wspaniałą zabawę, zwłaszcza tym wszystkim znajomym i fanom, którzy śpiewali wszystkie piosenki oraz skakali w rytm energii w nas/Was płynącej.
Do zobaczenia.
analogi

11.07.2006
27.08 zagramy koncert, tak dla odmiany w Białymstoku. :) Start koncertu: 16.00, miejsce: przy domu handlowym CENTRAL.
Zapraszamy serdecznie.


26.06.2006
Dziękujemy za sobotni koncert. Bawiliśmy się świetnie i mamy nadzieję, że Wy razem z nami popłynęliście na fali energii wspólnie przez nas wszystkich wygenerowanej.


22.06.2006
Wprowadzamy małą korektę.
Miejsce i czas naszego najblizszego koncertu:
Pisz, 24.06.2006 godz. 20.30
Miejsce w Piszu:
Scena w centrum miasta przy ul. Targowej
Inne atrakcje:
koncert zespołu Blenders, puszczanie wianków
Zapraszamy


09.06.2006
Potwierdzamy, że 24 czerwca 2006 zagramy w Piszu, o 20.30 w amfiteatrze przy Piskim Domu Kultury. Przybywajcie.


30.05.2006
Zauważyliście, że nastało milczenie. Ale czasami milczenie jest jedyną alternatywą. Otóż nie dzieje się z nami jako Analog wiele. Nie gramy koncertów, aczkolwiek czekamy na propozycje i jesteśmy w gotowości. Każde z nas żyje, śmieje się i kocha i ulega różnym nastrojom (odpowiadając na pytanie Otello :) ). Bardzo prawdopodobny jest nasz koncert 24.06 br. w Piszu i jak tylko będzie to "termin-pewniak", damy znać na stronie. Mamy nadzieję, że zgodnie z obietnicą pojawi się w stacjach radiowych nasz
drugi singiel i coś się ruszy. Póki co myślcie o nas ciepło.
Sciskamy Was
analogi

11.04.2006
Wesołych Świąt, najdrożsi. Mówią, że słowa się dewaluują, ale "to co mówią, nie zawsze prawdą jest". Zatem niech Miłość zakwitnie i rozpromienia Was i ludzi wokół Was. A woda - symbol czystości - niech oczyszcza wszystko, co niewygodne. No i zając - symbol obfitości - niech sprawi, aby Wasze głowy nigdy nie musiały się trapić brakiem środków do życia.


Wyświetlane newsy: 1 - 10 z 243

| Następne 10 >>

© Analog 2003-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.